Útoky proti ruské vakcíně Sputnik V se množí a je otázkou, co za to redakce od Britů, či Američanů mají. Nebo že by to dělaly nezištně, z vlastní tuposti?

 

Nelze obvinit bez důkazů, takže názor si udělejte sami.

Epidemilog Maďar jasně řekl, že by nikdy nedal dětem vakcínu, která není odzkoušená. To by snad udělal každý normální táta, každý normální chlap. A protože ruská vakcína ještě nemá ukončenu třetí fázi, je jasné, že se tak o ní vyjádřil, stejně jako o každé jiné. Ale stačí vynechat to "NEJDŮLEŽITĚJŠÍ" z celého rozhovoru, a názor na vakcínu z Ruska to posune jinam, jako do něčeho odpudivého.

Epidemiolog Maďar neřekl, že by ruskou vakcínu dětem nedal, ale: doslovná citace.

Nejsem však zastáncem přílišného urychlování klinického testování vakcín. V TENTO MOMENT bych například ruskou vakcínu svému dítěti nedal.

Ale ve velkém nadpisu se to jakoby pozmění, takže z toho výjde ruský brak:

Ruskou vakcínu na covid bych svému dítěti nedal, říká epidemiolog Maďar

 

Jasně, šmejdi řeknou, že pouze vynechali jedno, dvě slůvka. Jenomže právě ta nejdůležitější, takže to změní význam celého rozhovoru, a většina čtenářů nadpisů z toho usoudí, že to je zase ten ruský hnus. Přitom se nejená o Sputnik V, ale o nedokončenou třetí klinickou fázi.

 

A jak snadno se posune význam: důkaz.

Stačí vynechat slůvko a výrok změní totálně smysl

 

Šmejdi mají pravdu, dezinformace to není, pouze účelově ohnutá informace. A zde je důkaz z placené části, kterou 99% čtenářů neuvidí, pouze zaregistruje nadpis.

Vážení čtenáři, naučte se znát i tyto nuance, které nejsou dezinformacemi, ale ještě horšími manipulacemi, aniž to poznáte!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • lubajs

  Šmejdi, co by nás chtěli napíchat Gatesovými sračkami z jedovatých kovů a potratů by svoje vlastní děcka tím napíchat nenechali. Na to se můžete spolehnout. Ti by si obstarali klidně i tu ruskou vakcínu jen pro své blízké pokoutně, kdyby se ukázalo, že ta vakcína je účinná a bez vedlejších účinků. Oni ty informace mají vždy z první ruky a bez příkras protiruské propagandy, ale nám i tak furt budou tvrdit, že ruská vakcína je na hov....

 • *

  V odpovědi na: lubajs

  A ze šimpanzů!

 • Gates

  V odpovědi na: lubajs

  svou rodinu nenechava ockovat, hlasily zapadni weby.

 • *

  Maďar (ze Slovenska) je zaměstnanec tuneláře Chreneka (ze Slovenska).

  AERONET: Česká vláda bude muset vyměnit hlavního epidemiologa, došlo k odhalení mamutího střetu zájmů Rastislava Maďara! Ten totiž sedí v dozorčí radě farmaceutické společnosti, která je největším dodavatelem vakcín pro praktické lékaře a nemocnice v ČR a firma se tím chlubí na svém webu! Firmu Avenier z Brna skrze holding AGEL vlastní rodinná akciovka Supernius česko-slovenského miliardáře Tomáše Chrenka!
  https://aeronet.cz/news/ceska-vlada-bude-muset-vymenit-hlavniho-epidemiologa-doslo-k-odhaleni-mamutiho-stretu-zajmu-rastislava-madara-ten-totiz-sedi-v-dozorci-rade-farmaceuticke-spolecnosti-ktera-je-nejvetsim-dodavatelem/

 • *

  Tunelářský fašizmus!

 • *

  Koronavirus nenapadl 90letého Sorose, 83letou Albrightovou, 77letého Bidena, 72letou Hillary Clintonovou, 75letého Zemana, 66letého Babiše, vůbec žádného šmejda, tak se nemusíte vůbec vzrušovat, Skrytá pravdo, a očkovat taky ne.

 • *

  Madeleine Albright says global coordination to fight coronavirus is "essential"
  •14. 4. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=rTe31fqna4c
  Madeleine Albright says: Trump The Most Un-American, Undemocratic, President In U.S. History
  •10. 6. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=sA-O9uRrjQU

 • Stefan Simon

  V odpovědi na: *

 • Prymula

  pri praseci chripce rousky nedoporucoval. Ted mluvi jinak.
  https://tadesco.org/pro-dlouhodobe-noseni-neni-vhodna-ochrana-rouska-ani-respirator-rekl-prymula-pri-pandemii-praseci-chripky/
  Tady je pisen Sundej si rousku a pusu mi dej...'
  https://www.youtube.com/watch?v=8LSASiOvGls

 • Optimisticka pisen vzyvajici Q.

  Qanon jako spasa lidstva. Zde v pisni rikaji uz 'Hop'. ale jeste nepreskocili, ackoliv se k tomu mesice hotovi! 150 000 zalob na zlocince v USA stale jeste neotevreli. A tak si jeste musime 2 mesice pockat (mozna). Zatim si muzeme hrat tuto pisen.
  Je tam krasny obrazek V. Putina jak jede na uhanejicim zkrocenem medvedu. To nemaji chazari radi. Ani dalsi pokus s otravou Navalneho nevedl k prevratu v Rusku. A tak alespon s nim chteji ucpat NS-2 a zastavit posledni kilometry dokonceni.
  Jsou to zoufalci. Ale nebezpecni zoufalci!
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=244&v=mJmI8L8SxrE&feature=emb_logo