Komedie kolem Navalného neberou konce: tak nyní už se Navalnyj jít domů do Ruska nebojí a těší se na návrat, zatímco travička Novičok je zpět ve Velké Británii a má politický azyl.

 

Ruští vyšetřovatelé hledají ženu, jež doprovázela Alexeje Navalného na Sibiři, píše agentura RIA Novosti. Má se jmenovat Marina Pěvčichová Novičok a trvale žije ve Velké Británii. Odmítla prý 20. srpna podat ruské policii vysvětlení a o dva dny později se zdejchla do Německa, kde se její stopa ztrácí. Němci a Salisbury zoufale o ní mlčí.

Ono to už má letité komedie: v roce 2014 požádal v Británii o politický azyl další spolupracovník Navalného: zpronevěřil 10 miliónů na Navalného kampaň a když ho úřady začaly stíhat, tak z toho vznikl údajný politický proces. "Před jistou dobou jsem požádal britskou vládu o azyl kvůli politickému pronásledování ruskými úřady. Dalších komentářů na toto téma se zatím zdržím," poznamenal Ašurkov na Twitteru.

Západ od Ruska požaduje objasnění a zevrubné vyšetřování. Moskva tvrdí, že není co vyšetřovat, protože ruští lékaři v Navalného těle žádné toxické látky nenašli a pro spuštění vyšetřování chybějí důkazy. Dnes mluvčí Kremlu prohlásil, že Moskva nechápe, proč taky nedostala vzorky, které německá strana poskytla laboratořím ve Francii a Švédsku.

 

A nyní hrdina Navalnyj už opět ví, co bude dělat.

 Neplánuje zůstat v exilu v Německu. Chce zpátky domů, do Ruska, a chce pokračovat ve své misi,“ cituje list The New York Times pondělní slova německého vysoce postaveného bezpečnostního úředníka, který informace o Navalného plánech poskytl pod podmínkou anonymity. „Plně si uvědomuje svůj stav, plně si uvědomuje, co se stalo, a plně si uvědomuje, kde je.“ je to hrdina, další Meresjev...

Má v sobě Novičok, ale my vám jeho krev neukážeme, heč, posmívá se Merkelová Rusům, stačí, když Salisbury a Bellingcat na to daly kulaté razítko. A ještě jedna úžasná zpráva: novičok zabíjí pouze muže, nyní už všechny ženy na něj mají protilátky. Asi...

 

P.S. Ještě schází rekordman morče, co skáče na kliku, aby se otrávilo.

 

Související - demence

Ani ten jed už Rusko s Putinem nedokáže pořádně vyrobit: Skripalová se uzdravuje!

Je americký novičok nakažlivý? Skripalové vstali z mrtvých, zabitý ruský novinář na Ukrajině Babčenko obživl a americká armáda se blíží k Moskvě!

Umírá i Merkelová na Novičok? Strašné, všichni jsou v ohrožení, lékaře v Německu už nezachrání!

Neužívá antiputin Navalnyj ve skutečnosti Antabus v panice z rakoviny?

NOVIČOK klapka 23651: je vážně Putin zdegenerovaně dementní, nebo to chtějí z veřejnosti udělat britské tajné služby?

Kalousku, Fištejne, Svobodná Free Evropo, Langšádlová, pomóc, Savčenková umírá hlady ve vězení!

Dominiku Hašku, kdyby hloupost nadnášela aneb Savčenková, Ševčenková a Putin v zajetí TOP 09. Další úlet?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Odpovedi na otazky co se deje:

 • Mel jsem v noci sen.

 • *

  V odpovědi na: Mel jsem v noci sen.

  To je ale přece Sorosův sen. Měl byste Evropu bránit.

 • Ne Serese sen.

  V odpovědi na: *

  Seres hleda vsude Havly, aby ty pitomce sponzoroval a mohl ridit.
  Kazdeho slusneho Cecha, ktery vi, ze jsme byli oklamani Lisabonskou smlouvou, kterou nam zatajili. Jeji zneni jste nikde nedostal. Vydali jenom promotion k ni pod nazvem 'Kdyz se rekne Lisabonska smlouva.'
  Takovy zavazek a bez referenda? Dotud melo, ze dostavame 50 miliard vic nez do ni posilame. Vsechno je lez.

 • *

  Doufám, že se zpět do Ruska nedostane. Navalný a chazarská banda ani neskrývají, že chtějí Rusku ukrást nerostně bohatou Sibiř.

 • *

  Navalného tým zaznamenal úspěch ve volbách na Sibiři, předběžné vítězství slaví v Novosibirsku
  Rusové v nedělních volbách (neděle 13. září 2020) rozhodovali o složení řady regionálních parlamentů a městských rad, zároveň se konaly volby části gubernátorů a doplňovací volby do Státní dumy. Stoupenci Navalného podle předběžných výsledků zaznamenali cenné vítězství ve volbách do městské rady v Novosibirsku (1,6 milionu obyvatel), třetí největší město Ruska. Uspěli také zřejmě ve volbách do městské rady v sibiřském Tomsku, kde Jednotné Rusko ztratilo většinu.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/komunalni-volby-rusko-moskva-novosibirsk-jednotne-rusko-alexej-navalnyj_2009141017_ban

 • *

  Madeleine Albrightová: „Sibiř je příliš velké území, než aby mohlo patřit jednomu státu.“

  Madeleine Albrightová, rozená Marie Jana Körbelová - Spiegelová, * 15. 5. 1937, do USA přijela v roce 1949, americké občanství jí bylo několikrát zamítnuto, tvrdí, že jej získala 14. srpna 1957, o jejím občanství panují dodnes pochyby:„Paradoxně nám trvalo déle než normálních pět let, než jsme občanství získali. Mccarthismus si vybral svou daň, a zřejmě proto, že otec pracoval pro koaliční československou vládu, v které byli komunisté, musel odpovídat na víc otázek než jiní. Pokud to rodičům dělalo starosti, nedali nám to znát.“

  V roce 1994 americká velvyslankyně v OSN Madeleine Albrightová nenechala nikoho na pochybách o tom, že americké impérium podporuje muslimského prezidenta Bosny Aliju Izetbegoviće. „Vaše budoucnost a budoucnost Ameriky jsou nedělitelně spojeny,“ zdůraznila při příležitosti otevření americké ambasády v bosenském hlavním městě Sarajevu.

  Rok 2012: Uloupená provincie: Odměna za zásluhy. Albrightová a spol. skupují Kosovo
  Bývalá americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová a další významní američtí politici podle chorvatského tisku skupují klíčové podniky v Kosovu. Deník Jutarnji list se pozastavuje nad přílivem amerického kapitálu do Kosova. Společnost Albright Capital Management, jejíž vlastníkem je Albrightová, se s dalšími osmi společnostmi účastní privatizace kosovského Telekomu. Podle zákulisních informací je prý výběrové řízení ušité na míru právě firmě Albrightové, která se výrazně angažovala v řešení otázky nezávislosti Kosova. Kosovský Telekom má více než milion předplatitelů v mobilní síti a asi 100 tisíc uživatelů pevných linek. Albrightová už loni vydělala 20 milionů eur (485 milionů korun) díky prodeji vlastnického podílu v telekomunikační firmě Ipko slovinskému Telekomu.
  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/odmena-za-zasluhy-albrightova-a-spol-skupuji-kosovo_243718.html

  Albrightová nenávidí nás Slovany obecně, obzvášť nechutní jí přijdou Srbové. Tato kamarádka Václava Havla, Andreje Babiše (ANO) i Bohuslava Sobotky (ČSSD) se tím nijak netajila na na pražské autogramiádě v knihkupectví Neoluxor v roce 2012. Prohlásila zcela jasně: Srbové jsou nechutní! Tzv. lepší lidé. Oni vědí jak máme žít, koho je třeba humanitárně bombardovat a koho nechat na živu. Bakala umí vytunelovat 100.000.000.000 Kč z OKD, Albrightová 500.000.000 Kč z kosovského Telekomu.
  http://blokprotiislamizaci.cz/balkanska-reznice-albrightova-konvertuje-k-islamu/
  https://www.lidovky.cz/domov/demonstranti-vynadali-madeleine-albrightove-pri-autogramiade.A121023_192859_ln_domov_kim
  Madeleine Albrightová v Praze vříská od 1:00 minuty videa: „Get out, disgusting Serbs!“
  https://www.youtube.com/watch?v=1FaPuBUY558

 • Rusove zadny jed nenasli.

  Domnivaji se taky, ze to Navalny zahral, aby je pred volbama vyhnal do ulic. Jako u Skripalu Rusove nemohou na vyjasneni spolupracovat. Jsou pouze obvinovani.

 • Navalny na obrazku s haremem.

  To jsem s vami vyjebal, vy volove!