Kam až chce dojít bruselská zločinná vyloučená lokalita v čele s Jourovou, kdy sami si nakupují za obrovské výpalné (milion korun měsíčně cca) od občanů EU to nejlepší, co je na trhu i gratis a my musíme žmoulat čepice, jaký separát na nás zbyde?

 

Klinické testy vakcíny od společnosti AstraZeneca, které mají vytvořit imunitu proti koronaviru, byly pozastaveny. Příčinou je možný vedlejší účinek, který se objevil u jednoho z dobrovolníků ve Velké Británii. Ve středu to oznámil portál Stat News s odkazem na mluvčí společnosti. Svou vakcínu firma AstraZeneca vyvíjí spolu s vědci z Oxfordské univerzity. V srpnu ve Spojených státech začala třetí fáze testování. Testy byly pozastaveny poté, co se u jednoho z účastníků projevily nevysvětlené zdravotní problémy. Vedení společnosti věří, že dobrovolník přežije a časem se zotaví.

A šílenství zaručeně pravdivých médií dostupuje vrcholu!

 

Zastavte Rusko, nesmí nás předeběhnout! Sankce, sankce, sankce!

Drzost Ruska nezná mezí. Nesmí být lepší než božský západ. To raději smrt, než ruskou vakcínu. Nikdo ji nesmí objednávat, nechť lidé v Evropě raději zemřou! A USA už na pět firmem, co vyrábí v Rusku vakcínu, vyhlásily sankce!  Příslušný dokument byl zveřejněn Úřadem průmyslu a bezpečnosti na webových stránkách Federálního registru. V červnu prověřoval 48. Centrální výzkumný ústav ruskou vakcínu proti koronaviru na toxicitu, bezpečnost, imunogenitu a ochrannou účinnost. Zahrnutí těchto organizací do seznamů amerického ministerstva obchodu znamená, že americké orgány ukládají omezení vývozu, zpětného vývozu a převodu zboží v souladu se stávajícími předpisy pro fyzické osoby a organizace, které představují rizika pro národní bezpečnost a zájmy zahraniční politiky USA!!!

Senátor Oleg Morozov označil rozhodnutí Washingtonu za neúspěch ve vývoji vakcíny. USA chtějí uzavřít západní trhy pro ruský lék, ale v každém případě po něm bude poptávka.

 

A už je to tady!

4.09.2020

Paříž - Ruská vakcína Sputnik V proti koronaviru po podání v počátečních stadiích testů vytvořila u všech testovaných protilátky. Uvádí se to v článku, který dnes vyšel v odborném časopise Lancet a v němž Rusko se zpožděním zveřejnilo první výsledky testů vyvíjené očkovací látky. V článku v časopise Lancet se uvádí, že testy se prováděly ve dvou ruských nemocnicích na zdravých dospělých ve věku 18 až 60 let. Jakmile se přihlásili, požadovalo se po nich, aby zůstali v izolaci. V nemocnici zůstali prvních 28 dní po očkování. Podle článku se v červnu a červenci testovalo 76 lidí a u 100 procent z nich se vytvořily protilátky proti koronaviru a u nikoho z nich se neobjevily závažné vedlejší účinky. Minulý týden začalo širší testování, do něhož se už přihlásilo 3000 lidí a jehož první výsledky se čekají v říjnu.

Pak už bude vakcína v miliardových dávkách distribuována po celém Rusku i v dalších, normálních státech mimo nás.

 

P.S. Vakcínou Sputnik 5 se už oočkovala Putinova dcera či ministr Šojgu. A sekretář NATO Stoltenberg vyhrožuje, že si Rusko žádné extempore nesmí dovoit. NATO to vidí... 

 

17. 8. 2020 19:03

Tisková konference po jednání vlády, 17. srpna 2020

První smlouva o smlouvě budoucí, kterou takto uzavíráme, je již teď na stole. Máme čas do pátku se k ní připojit a uděláme to. Ty konkrétní parametry ještě budeme zveřejnovat, každopádně týká se vyjednáváníní s firmou AstraZeneca, což je jedna z těch velkých firem farmaceutických, která má již vlastně to klinické hodnocení v 3. fázi. Je to ta tzv. oxfordská vakcína, často i medializovaná. Ta data jsou zatím velmi slibná, a proto předpokládáme, že se tedy k této smlouvě tak, jak bylo dnes i projednáváno na vládě, připojíme a objednáme určitý objem vakcín od této společnosti.

 

 Související

Ruská vakcína přivádí Rusobijce k nepříčetnosti: neexistující lék v Rusku nestačí vyrábět!

Neuvěřitelná drzost: když Manipulátor.cz Cemper manipuluje s veřejností a rozšiřuje dezinformace

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  "Sankční divadlo absurdity," komentovala ruská vláda, rovněž celý svět žasne nad sankcemi USA, USA snad chtějí šíření koronaviru? Rusko přitom pomáhalo USA, poslalo jim lékařskou pomoc, roušky...

  Russian research institutions sanctioned by the U.S. government on Aug. 27, 2020:
  48th Central Scientific Research Institute, Yekaterinburg, který vyvinul vakcínu proti koronaviru.
  https://consortiumnews.com/2020/08/28/us-sanctions-russian-research-institute-that-developed-covid-19-vaccine/

  Trump uzavřel 3 obří státní kontrakty za 5 miliard $ na vývoj vakcíny proti koronaviru se 3 americkými farmaceutickými korporacemi Novavax (USA), Pfizer (USA) a Moderna (USA). Každá dodá po 100 milionech očkovacích dávek. Zjevně aby jimi násilně očkovali všech 300 milionů Američanů... Termín dodání: do ledna 2021, 20. ledna 2021 totiž oficiálně skončí Trumpova vláda.

  $1.95 billion za 100 milionů dávek - Pfizer
  $1.6 billion - Novavax
  $1.53 billion - Moderna
  How a Struggling Company Novavax Won $1.6 Billion to Make a Coronavirus Vaccine (July 16, 2020)
  https://www.nytimes.com/2020/07/16/health/coronavirus-vaccine-novavax.html
  Pfizer, BioNTech make $1.95 billion covid-19 vaccine deal (July 22, 2020)
  https://www.cnbc.com/2020/07/22/trump-applauds-government-contract-with-pfizer-and-biontech-says-he-thinks-vaccine-is-a-winner.html
  Trump says U.S. has reached deal with Moderna for 100 million doses of coronavirus vaccine (August 11, 2020)
  https://www.cnbc.com/2020/08/11/trump-says-us-has-reached-deal-with-moderna-for-100-million-doses-of-coronavirus-vaccine.html

 • *

  Trumpa jsme brali jako menší zlo, ale toto?!

 • *

  Fašistická diktatura!

 • OT: strašlivý nepořádek na drahách

  Dnes další srážka vlaků, ve Kdyni na Domažlicku, 19 zraněných. Za socialismu jezdilo osobních vlaků o 40 % více a nákladních vlaků o 80 % více, ale byl pořádek. Od roku 2006, tj. od vlády zloděje Topolánka (ODS), byla státem i jednotlivými kraji zahájena plíživá privatizace státní železnice. Dnes máme 121 různých soukromníků a chaos na kolejích. Zaměstnanci pijí nebo jsou unavení, současně pracují pro České dráhy i soukromníky. Největší poskytovatelé jsou Němci Deutsche Bahn (Arriva), syn privatizačního zloděje státního podniku Biofruct Babice Leoš Novotný mladší (Leo Express) a sponzor Babišova hnutí ANO Jančura (RegioJet).

  Tradiční barva českých vlaků - červená - byla dobře viditelná. Najbrt je označení, jímž se v prostředí Českých drah označuje modře laděný korporátní styl této společnosti zaváděný od listopadu 2008 postupně na vozidla většiny typových řad. Týká se jak exteriéru (barevná nátěrová schémata), tak interiéru (barva potahů sedadel, celkové provedení). Autorem je studio Najbrt Aleše Najbrta. Herec, designér a zpěvák Aleš Najbrt začínal v Divadle Sklep a jeho studio Najbrt také navrhlo logo České televize, logo OSTRAVA!!!, logo Pra I ha, MFF Karlovy Vary atd. ŽELEZNIČÁŘI SI NA MODROU BARVU "NAJBRT" STĚŽOVALI, ŽE JE ŠPATNĚ VIDITELNÁ, ZVLÁŠŤ ZA ŠERA, PRO DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY NEVHODNÁ, ALE ZMĚNY ZATÍM NEDOSÁHLI. Měli bychom sepsat petici na zákaz činnosti studia Najbrt a ostatních podobných odporných korupčníků.
  Dvorana židovské slávy Aleš Najbrt
  https://cechycechum.wordpress.com/2014/03/11/dvorana-zidovske-slavy-168-vytvarnik-ales-najbrt/
  Účastník srážky RegionMouse je modernizovaný starý motorák 810, vyrobený před 40 lety
  https://www.blesk.cz/clanek/regiony-plzen/654875/srazka-vlaku-v-kdyni-19-zranenych-zaklineneho-strojvedouciho-vytahovali-hasici.html

 • Celé je to podvod

  Právník z Agrofertu Adam Vojtěch nařizuje roušky ve všech budovách

  Druhořadý obchodní zástupce v Maroku Andrej Babiš okradl v roce 1995 státní podnik Petrimex o jeho pobočku Agrofert. Státní podnik zahraničního obchodu Petrimex, založený 1948, původní název Chemapol Bratislava, sice sídlil v Bratislavě, ale měl pod sebe včleněn celý zemědělský a chemický byznys navázaných podniků z celého území Česka a Slovenska. Vůně peněz z chemického byznysu lákala zloděje Babiše.
  Petrimex Bratislava
  http://www.register-architektury.sk/images/reg_oa/stavby/ba-budov-zahr-obchodu-r-muller.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DKJTjVuXkAIey53?format=jpg
  Agrofert Praha Chodov
  https://img.blesk.cz/img/1/full/2811642_.jpg

 • *

  V odpovědi na: Celé je to podvod

  Adam Vojtěch @adamvojtechano 17. 8. 2020
  Vláda mě dnes pověřila, abychom skrze iniciativu EU s výrobci kandidátních vakcín proti covid-19 uzavřeli smlouvy. Zatím není na stole konkrétní vakcína, ale je tady několik slibných vakcín, které je potřeba již předobjednat. První smlouvu o smlouvě budoucí uzavřeme s firmou Astra Zeneca. Čekáme, že postupně budou přicházet smlouvy s dalšími výrobci.
  https://twitter.com/adamvojtechano/status/1295411685788983298
  Následovala plodná diskuze občanů:
  @ricci1967: Víš co ty šamšulo, běž už s těma pindama do prdele! Je neuvěřitelný, kam jsme to za 30 let dotáhli, už nám zase vládnou amatéři.
  @betalne: A nezapomen si Kene dat 4 rousky naraz
  @Jarin210: Prosim vas, hlavne ty vakciny vsechny napred otestujte sam na sobe a ostatnich clenech vlady.
  @Luk25088522: Ty blbecku,jak te ctu tak me boli ledvinka z tebe..myslim ze ty sam si rikal v cervnu ze si zvladnul epidemii dokonce i s stym kretenem debilnym premierem..nini si opetovne seres hovna na tu tvoji velkou hlavu,Tebe vlada poverila??takze Babis ...dva kkti si vyhonili do krize..

 • Uprchlici si zapalili tabor na Lesbosu

  a reckym hasicum branili v haseni. Te zacne EU rvat, ze je musi prerozdelit i k nam!
  Tak oni si zapali tabor, aby se dostali do EU!
  Ted budou mit vitaci konjunktuuuru! Pozor lidi, tu verbez nam sem budou cpat!!!!

 • *

  V odpovědi na: Uprchlici si zapalili tabor na Lesbosu

  Good Night, White Pride. :-P

 • Trump ma namale.

 • *

  V odpovědi na: Trump ma namale.

  Chtělo by to nezávislého nového kandidáta, Trump selhal.