Do zahraničí formou dividend a daňových optimalizací odchází ročně asi už více jak 500 miliard a západ nás dojí a dojí. Přesně výše dluhu, kterou udělala tato vláda. (Možná na konci roku o pár korun nižší) Dojí nás, i když je krize a měly by zde reinvestovat, protože jsou to peníze naše, z naší práce.

 

A kdyby jenom to. Je zda další tisíce dojičů, kteří nás opět dojí a dojí a dojí a není snahy je zastavit.

Tisíce drobnějších pumpování z našich daní udělá velkou sekeru do futra a dojí se a dojí...

 

Justice už trestá šmejdy, co dojili ROP Severozápad,  na které jsme upozorňovali už před patnácti léty u dostavby D8 , rozkrádali dotace a čachrovali s nimi na prapodivné projekty. Naposledy s pozemky kolem Libouchce u dálnice D8 v Českém středohoří.

A o patro níž se vesele kupčí přes politické neziskovky a nikdo nebouchne rázně do stolu!

Přitom Pánkové, Strachotové a další dojí peníze, které jsou naše, z naší práce a posílají je do chřtánů propagandy!

Pic kozu do vazu!

Pánkovi a Člověku v tísni nejen náš stát dal naše peníze na politickou propagandu a důchodci nemají ani na činži. (Singl starodůchodci s minimálním důchodem. Zato Člověk v tísni žere a mlaská.

PARLAMENTNÍ LISTY PŘEDLOŽILY DŮKAZY

Na DIALOG V MOLDAVSKU Člověk v tísni  obdrží celkem 13 500 000 korun

na akci

Plánování komunitních služeb pomocí veřejného dialogu.

 Téměř polovina celého rozpočtu připadne na osobní náklady, přesněji mzdové náklady včetně zákonných odvodů na zdravotní a sociální pojištění nebo náklady na experty, jak lze dohledat ve strukturovaném rozpočtu, kde jsou rozepsány jednotlivé náklady celého projektu.

Buďme konkrétní.

Na výplaty je vymezeno 5 497 620 korun

300 300 korun dostane za necelé čtyři měsíce práce regionální ředitelka

Dalších 756 250 korun dostane manažer pro Moldavsko,

koordinátorky projektu a projektové manažerk, každá obdrží částku 623 200 korun

Ředitelka mise dostane vyplaceno 678 900 tisíc korun.

asistent projektu za necelých 13 měsíců dostane 418 200 korun

finanční manažer za 541 200 tisíc.

Ředitelů a manažerů jak nasr....

A to vše na VEŘEJNÝ DIALOG - SLUŽBY! Fascinující práce!

To se to žere a mlaská, když daňový poplatník zaplatí a Schillerová s Babišem vyplatí. Nebylo už ale toho dost a není čas politickým šmejdům utáhnout kohoutek?

 

Nebo jinak, neměl by Člověk v tísni jako nezisková organizace pomáhat bez zisku, dobrovolně a čestě a naše peníze nerozkrádat?

Nebo ještě  jinak: prý je platí hodně i Brusel. To je ta firma, která nevydělá ani korunu, bere jako Jourová se vším až milion měsíčně, nezodpovídá za nic a rozdává nám naše peníze. To se to mlaská a žere, když jiní musí cálovat výpalné!

 

 

@Realtoltek Jistě, zpochybnit se da vsechno. My fungujeme podle zakona a donorskych pravidel a to je pro nas dulezite.
 
 
Jenomže právě v tom je zakopaný pes: šmejdi hrncoví také dělali, co jim zákon nezakázal. Všichni se selským rozumem vědí, že tyto projekty jsou pouze zrcadlově bolševická agitka, kterou jsme v roce 1989 vyhnali ze škol a ta se nám Člověkem v tísni a Strachotou nejen do Moldavska, ale i do škol vrátila. A dojí a dojí...

 „Jsme jak takový ubožáci, provinční hovada,“ okomentovala to hérečka, svého času opilka Holubová. Není co dodat...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Pepan

  Pokud vím tak v ČR se legálně rozkrádá už od hadráku, ještě jsem nečetl nikde že na rozkrádání nejsou peníze čím to asi je? Co ty na to daňový poplatníče, necháš si to líbyt nebo se zmátoříš a narovnáš hřbet čímž bys ohnul hřbety parazitům, to je ale blbost co?

  Krátká URL:
 • Na Dialog v Moldavsku?

  Je to na podvratnou cinnost, protoze prezident Moldavie nechce, aby jeho zeme se stala stejnou kolonii USA jako Cesko. Prachy na Belorusko od Petricka totez. USA zneuzivaji sve vazaly k organizovani prevratu v cizich zemich.
  Jako vazal platime velke prachy na podvraceni rezimu v zajmu USA. NGOs jsou podvratacke organizace, kupujici si lidi, kteri pak pracuji proti rezimu, organizuji nepokoje.
  Trump uvolnil 3.8 milard $ na podvraceni Ruska.
  Tenhle prezident ma neco zlepsit? Co? Vzdyt smi delat jenom to, co mu naridi Deep State!

 • Chazarští Turci

  Pánek, Strachota, Holubová, Schillerová, Jourová, Babiš

 • Petr Dvořák, generální ředitel České tunelovací televize

  Poslanec Lubomír Volný (JAP) podal v dubnu 2019 trestní oznámení na hospodářskou kriminalitu v České televizi:
  "Do roku 2011 trvale hospodařila ČT s přebytkem a na jejích účtech se tak kumulovaly peněžní rezervy. Pak, koncem roku 2011, nastoupil do pozice generálního ředitele pan Dvořák, a ziskové hospodaření se okamžitě změnilo v hospodaření ztrátové a peněžní rezervy naopak začaly někam mizet. Když ale srovnáme rok 2011 s rokem 2012, tak nevidíme ani skokový nárůst cen energií, ani skokový výpadek příjmu z koncesionářských poplatků, ani skokový nárůst inflace, zkrátka nevidíme jedinou vnější okolnost, která by z hospodářského výsledku necelých +400 mil. Kč v roce 2011 měla udělat zhruba –250 mil. Kč v roce 2012. Ten zhruba 600milionový rozdíl tedy jednoznačně připadá na vrub činnosti nového managementu. A protože podobné ztráty zaznamenala ČT i v následujících letech, tak se lze oprávněně domnívat, že televizi buď někdo tuneluje, nebo naprosto bezuzdně rozhazuje veřejné peníze. Já osobně si myslím, že pravděpodobně jde o kombinaci obojího. A pokud to vše začalo až s nástupem současného generálního ředitele ČT (Dvořák byl 1992 - 2010 manažer Kellnerovy tunelářské skupiny PPF, pozn.), tak to nejspíš nebude shoda náhod."
  "Investice do majetku ČT nedosahují ani výše nutné pro prostou reprodukci. ČT je zkrátka už osm let brakována opravdu důkladně a po všech stránkách."
  "To, co se děje v ČT, je podle všeho tunelování kombinované s korumpováním některých profesních skupin – především vybraných umělců, novinářů, politiků a politických aktivistů. Jde o lidi, kteří mají buď možnost přímo rozhodovat, nebo ovlivňovat veřejné mínění. Každému je nabídnuto, co potřebuje – sláva, vliv, peníze…"
  "Jsou to například i poslanci ANO, což bylo, alespoň pro mě, mírně překvapivé. Když jsem se ale zpětně podíval na jejich působení ve volebním výboru, tak se mírné překvapení změnilo v úžas. Ti lidé bojují za současné vedení ČT ze všech sil. Je také docela zajímavé, že právě někteří poslanci ANO se setkávají s panem Dvořákem osobně, a ještě v soukromí."
  "Česká televize nebude od roku 2021 schopna pokrýt svůj provoz. Česká televize má už stomiliónové závazky splatné v letech 2021, 2022, 2023, 2024. ČT žije na dluh, její majetek někam mizí, ale management tvrdí, že je vše v pořádku."
  "Existuje mnoho velmi konkrétních indicií, že v České televizi dochází k závažné hospodářské kriminalitě, do níž jsou pravděpodobně zapojeni někteří členové jejího vrcholného managementu, ale i členové Rady ČT, a dokonce, což je obzvlášť alarmující, také členové Poslanecké sněmovny."
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/A-ted-pecka-Poslanec-o-podivnych-schuzkach-kolem-CT-A-je-toho-vic-611451
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uder-na-CT-Ztraceji-se-tam-miliardy-Podavam-trestni-oznameni-chci-mluvit-s-Babisem-oznamil-poslanec-Volny-579117

  Proč policie a státní zastupitelství téměř rok a půl nekonají? Proč policie neprohledává Českou televizi jako Dopravní podnik hlavního města Prahy?

 • Česká televize

  je zakladatelem Pánkovy soukromé organizace Člověk v tísni. Až do roku 2007 se jmenovala Člověk v tísni - společnost při České televizi, o.p.s.
  Člověk v tísni vykonává v ČR ipolitickou činnost, např. politickou propagandu v základních a středních školách, placenou ze zahraničí Open society fund (zloděj Soros), Bakala fund (zloděj Bakala), Mezinárodní organizace pro migraci (International Organization for Migration). V Rusku organizace Člověk v tísni musela sama sebe povinně označovat "zahraniční agent". Rusko zařadilo v listopadu 2019 Pánkovu organizaci Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací, protože "se zabývala verbováním a přípravou lidí pro účast na nezákonných protestních akcích".

 • *

  Babiš inkasuje každoročně 2 miliardy dotací. Před vstupem do vlády v roce 2014 to byla ročně jen 1 miliarda. Ovšem "Bonnie a Clyde" z ČSSD Vaňhová a Houska s "Kapitánem" Novákem a "Pánem velkomožným" Ježkem ukradli rovnou 14 miliard z 19, to je pravda.

 • Vraťte 13 500 000 korun, Člověče v tísni!

  Ať dá tyto peníze medvědici Koře v Brně, medvědice si je zaslouží na rozdíl od Havlova kontrarevolucionáře Šimona Pánka! Místo lesa živoří ve špinavém kotečku! Na odstrašující podmínky ledních medvědů v Brně se přišlo díky World Press Photo
  https://www.expres.cz/zpravy/brno-zoo-ledni-medvedi-world-press-photo.A190104_222949_dx-zpravy_krio

 • Pepan

  No a ještě když se dívám na ten obrázek, tak zrovna komedianští paraziti mají to největší právo otvírat si tlamu že je někdo dojí, to už je skutečně vrchol drzosti. A může mi někdo vysvětlit přínos kdejakých neziskovek pro naši republiku? Za totáče neexistovali a také to šlo.

 • Neziskovky neboli NGOs

  V odpovědi na: Pepan

  jsou vynalezem CIA., Deep Statem a jeho lokajem Sorosem. Jimi rizene a financovane jsou v prevratech rezimu uspesnejsi jak tajne sluzby, ci vojenske operace.
  Jsou financovany i Ceskem, ackoliv pracuji proti zajmu nasi zeme. Nikdo je nezrusi, protoze jsme vazalem USA a u nas pracuji v jejich zajmu.

 • Odporne megery

  Jourova a Holubova jsou ostudou nasich zen.