Lidé nejsou jako Vystrčil, Michálek, Hřib či bijec Řeporyjec, kteří jenom uráží a vydírají. Také se i baví. A možná by to bylo tak lepší, ale kdo zastaví extremistickou opozici?

Tak alespoň jeden. Na odlehčení.

Asi není co dodat k autorovi klipu.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Babiš je prostě velkozloděj a psychopat.

  Babiš z Podkarpatské Rusi představuje symbol rozkradení práce a úsilí několika generací našich předků. Představuje popření lidství a spravedlnosti. Je další hrobař českého národa.
  1993 - Zaměstnanec státního podniku Petrimex Bratislava ukradl miliony z bankovních účtů Petrimexu
  1995 - Zaměstanec Babiš ukradl Petrimexu dceřinou společnost Agrofert padělanou listinou o valné hromadě. Že přišli o Agrofert, se dozvěděli v Petrimexu až za dva měsíce, reagovali však hned a Babiše vyhodili.
  1998 - Babiš ukradl akcie Lovochemie Lovosice (navýšením základního jmění) a jako předseda představenstva firmy Proferta poslal Profertu do likvidace i s nesplaceným půlmiliardovým úvěrem vůči bance IPB. Akcie Lovochemie byly přitom zastavené jako záruka za úvěr a patřily tak IPB. Banka IPB zkrachovala v roce 2000 a daňoví poplatníci tak zaplatili Babišovu zlodějinu.
  1999 - Bývalý slovenský ministr hospodářství Ducký řekl, že dostane Babiše za ukradení Agrofertu do tepláků, byl zastřelen na chodbě domu, kde bydlel.
  2001 - Babiš dostal zadarmo od Zemanovy vlády Aliachem čili lukrativní část zkrachovalého Junkova estébáckého LTO Chemapolu (chemičky Synthesia Pardubice, Fatra Zlín, Moravské chemické závody Ostrava, Technoplast Chropyně) tím, že Babiš státu na otočku vrátil závod Explosia na výrobu výbušnin, jeden ze závodů pardubické Synthesie.
  2001 - První privatizace Unipetrolu, Zemanova vláda vyřadila britskou společnost s nejvyšší nabídkou a prodala státní majoritní podíl v Unipetrolu Babišovi s nejnižší nabídkou za 361 miliónů eur (tehdy 11,7 mld. Kč). Babiš nezaplatil a vrátil Unipetrol v roce 2002 státu.
  2004 - Druhá privatizace Unipetrolu. Špidlova vláda přiklepla státní podíl 63 % akcií v Unipetrolu za 11,3 mld. Kč polskému státnímu podniku PKN Orlen. PKN Orlen se dohodl s Babišem, že mu za pomoc u Špidlovy vlády v případě vítězství odprodá část Unipetrolu.Tento slib PKN Orlen nedodržel a Babiš později vysoudil v arbitráži odškodné od PKN Orlen 2,7 miliardy korun. Polská policie zjistila, že důvodem spojení Orlenu s Babišem byly jeho kontakty na Stanislava Grosse. Špidlova vláda nikdy nevysvětlila, proč vyřadila ze soutěže konkurenty Orlenu, kteří nabízeli až o 4 miliardy víc. Podle svědectví vysokého polského státního úředníka bylo při prodeji na obou stranách hranice rozdáno Babišem a jeho lobisty na úplatcích 42 milionů eur (1,2 miliardy korun), půl na půl na české a polské straně. Vyšetřování možné korupce se na české straně nikdy vážně nerozjelo, kauzu zametla pod koberec i parlamentní vyšetřovací komise. „Vliv Agrofertu musel být obrovský, když dokázal přimět českou vládu k tomu, aby odmítla nabídku, která byla o 40 procent vyšší než nabídka PKN Orlen," psalo se ve zprávě vyšetřovací komise polského parlamentu.
  2006 - kmotr Franta Mrázek, spoluvlastník Setuzy (s Tomášem Pitrem), se v lednu 2006 snažil zabránit, aby jeho úhlavní nepřítel Babiš koupil Setuzu přes nastrčenou Kellnerovu PPF. Z Polska si obstaral materiály o Babišově korupci vlády (Špidla, Gross a Babišovy miliony eur úplatků) při privatizaci Unipetrolu v roce 2004. Než Mrázek stihl materiály o Babišovi použít, byl 25. ledna 2006 zastřelen přímo do srdce jednou střelou na prahu domu Durychova ulice čp. 101 , Praha 4 - Lhotka.
  2007 - Babiš se obrátil na českou policii, že jej vydírá jeho lobbista Tomáš Kejla. Kejla pro Babiše v Polsku vyjednával úplatky pro polské politiky a PKN Orlen. Kejla byl spolu s polským lobbistou Jackem Spyrou v květnu 2007 obviněn českou policií z vydírání Babiše, v červenci 2007 vytlačila motocyklistu Kejlu dodávka do příkopu a v listopadu 2007 byl Kejla nalezen doma mrtev: alkohol, sedativa a rozbitá hlava.
  2009 - Babiš vysoudil v roce 2009 v arbitráži s PKN Orlen 2,7 miliardy korun z "pojistek, které si dal do smluv". Korupci při privatizaci státního majetku se říká "pojistka"? Drzý zločinec - ministr financí Babiš (Agrofert) se soudil s PKN Orlen dokonce až u Ústavního soudu ČR v roce 2017, požadoval odškodnění 22 miliard korun, neúspěšně.