A hned zaseknu v první větě naštvané důchodce: vůči cenám je to spravedlivé, ale kdo za to může?

 

Takže při těchto extremistických (skutečně extremistických nikoliv extrémních) cenách měli důchodci dostat měsíčně dle zákona už v červnu tisíc měsíčně navíc a nikoliv jako zločinný dar od milostivé vlády, ale ceny vylétly díky šílenému rozhazování a podrobnosti napíšeme 1. září, až se lidé vrátí z dovolených a musíme se tomu řádně postavit.

Takže kritika není od destruktivních Pirátů či Milionu chvilek, ale z důvodu obav z děsivého zadlužování (zbytečného) po vzoru USA!

 

Řešení bylo a je a to popíšeme!

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Jan Kolár

  Jedním slovem - katastrofa! 500 miliard je určeno na rozfrcání za nesmysly, na dotace miliardářům, na živení bobtnajícího státního aparátu a neproduktivních lidí, na udržení iluze, že ekonomika ještě funguje. Ve skutečnosti už je všechno v rozkladu, a COVID není příčinou, ten to pouze malinko urychlil. Otevřete peněženky, protože ceny všeho, co má nějakou hodnotu, teď pojedou nahoru ještě rychleji než dosud. Čeká nás jedno z nejtemnějších období novodobých dějin, což bude ještě umocněno sociální a morální krizí v Evropě.

 • *

  Vychcaní zlodějští čobolové Bureš a Falmer.

 • Kchchch

  Bakalův Hamáček začátkem srpna navrhl 5000 Kč, Babiš přebíjí s 6000 Kč. Kdybychom Bakalovi zkonfiskovali 120 mld. z uhlí OKD, tak 120 000 000 000 Kč : 2 410 080 starobních důchodců = 49 790,8 Kč. Tak to by dostali krásných padesát táců.
  Hamáček: Pro důchodce navíc 5000 jednorázově
  5. 8. 2020
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/hamacek-pro-duchodce-navic-5000-jednorazove-40332452